Yılların getirdiği tecrübe ve deneyim ile yöntemlerimizi ve tekniklerimizi değişen hile koşullarına göre güncelliyoruz. Özel kurduğumuz ekipler sayesinde sürekli hileleri takip edip yeni çıkan hileleri daha sizlerin bile haberi olmadan engelliyoruz. Üstelik tüm bunların yanında oyuna ekstra hiç bir yük bindirmeden(cpu,ram vb.) oyun hafızasına müdahale eden tüm hilelere karşı üst düzey koruma sağlıyoruz. Bizler hiç bir zaman diğer yazılımlar gibi gizli reklam uygulamaları ve botnet tarzı zararlı uygulamaları DazyShield'de barındırmıyoruz. Bu istekte gelenler diğer yazılımlara yönelebilirler.
Herhangi bir ek yazılım gerekli değildir. DazyShield tamamen native yapıda ek bir kütüphane gerektirmeden çalışır. Yapılan Teste Aşağıdaki Videodan Ulaşabilirsiniz ; https://www.youtube.com/watch?v=iW2SE3dlcR0
Dazyshield olarak yazılımlarımız da her zaman lisanslı programlar ve dijital imza kullanmaktayız bu yüzden antivirüsler tarafından bir yanlış algılanma söz konusu değildir.
Elbette böyle bir şey söz konusu değildir. DazyShield olarak eklediğimiz her özelliği ve her sürümü tüm işletim sistemlerinde detaylıca test ettikten sonra yayınlamaktayız. Olası sorunlarda her zaman bizimle skype veya mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz . Xp ve Windows 7 Giriş Testleri : https://www.youtube.com/watch?v=iW2SE3dlcR0
1-) Virüs programlarından kaynaklı virüs algılamasında virüs programı kapatılmalı veya oyun klasörü izin verilenlere eklenmeli 2-) Hile güncellemeleri 1-30 gün arasında yapılır.(hile piyasa da mevcutsa ve engellenme methotları varsa engellenir , ücretli satılan hileler de müşteri temin edip verirse engelleme getirilebilir.) 3-) Ödemeler de geri iade yoktur.Ödemelerinizi buna göre yapın. 4-) Günlük kişisel işlerimizden dolayı online olamazsak bundan sorumlu Dazyshield değildir.Önceden önlemlerinizi alın. 5-) İkili iletişimlerde Saygısız hakaret küçültücü davranışlarda dazyshield lisans iptal hakkını gizli tutar.