Dazy Shield, Türkiye'de en üst düzey sektör uzmanlığı ile sunduğu anti hile, reklam ve danışmanlık hizmetleri ile müşterilerine aradıkları değeri katar.

Günlük 80.000'i aşkın oyuncu sayısı ile Dazy Shield yeni bir yaklaşım ve pratik tavsiyeler üretmek üzere müşterileri ile düşünce, deneyim ve çözüm önerilerini paylaşır.

Dazy Shield 2014'den bugüne faaliyet gösterdiği Türkiye'de, 2 kişilik profesyonel kadrosu ile Türk Pvp sektörünün aradığı hilesiz oyun deneyimini yaratmak için hizmet sunmaktadır.

Dazy Shield Türkiye'nin en seçkin profesyonel hizmet sağlayan organizasyonlarından biridir. Dazy Shield olarak, müşterilerimizin karmaşık pvp sektöründe ki hile problemlerini çözmelerine yardımcı olmakta; değer yaratma, risk yönetimi ve performanslarını artırma konularındaki becerilerini geliştirerek her zaman online sayısını yükseltmeyi hedeflemekteyiz.

Dazy Shield'i biraz daha yakından tanıdığınızda diğer yazılımlardan daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece süslü konulardan yada göz boyamadan veya "bizden iyisi yok!" diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu sektördeyiz.

Peki DazyShield, diğer anti hile yazılımlarından neden farklıdır?

Çünkü;
Her şeyden önce;
“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. DazyShield ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. Bizler küçük bir ekibiz ancak binlerce çıkmış yada çıkabilecek hileyi devirebilecek gücü sizlerin bizlere desteği ve bizlerin DazyShield'e bağlılığımızla sağlıyoruz.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Belki hiçbir yazılımcının yapmadığı kadar çok teknolojik ve kodlamada alanında yeni yöntem ve metodlar gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz. Bu nedenle sizlere Türkiyenin en iyi anti hile yazılımı olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Diğer yazılımcılardan farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm örnek modellerimiz yurtdışındaki önemli projelere imza firmalar. Bu firmalara ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların taktik strateji ve yöntemlerini inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz. Bu nedenle her zaman sizler için en iyisini vermeyi başarıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken“bahaneler" değil“çözümler" üretiyoruz. Sizin veya Firmanızın anti hile yazılımına ihtiyacı olduğunda neden yüzlerce TL harcamanıza göz yumalım. En uygun fiyatlarla en hızlı ve kaliteli anti hile yazılımını sizlerde alabilirsiniz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm arkadaşlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette DazyShield'i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Bizi yakından tanımak için neden bizimle iletişime geçmiyorsunuz ?